Paola Mian web

Paola Mian

TULIPS bestuurslid
Jop Jans web

Jop Jans

TULIPS Bestuurslid
Hedy van Oers web

Hedy van Oers

TULIPS bestuurslid & penningmeester
Lieke de Vrankrijker web

Lieke de Vrankrijker

TULIPS bestuurslid
Irene Klaassen web v2

Irene Klaassen

TULIPS bestuurslid & voorzitter

Raad van Advies

Louis Bont

Hoogleraar luchtweginfecties op de kinderleeftijd, kinderinfectioloog, -immunoloog in het Universitair Medisch Centrum Utrecht. Oud-bestuurslid TULIPS

Enrico van Erkelens

Managing Director Equity Estate en penningmeester van het Ronald McDonald Huis in Amsterdam.

Martha Grootenhuis

Hoofd psychosociale Zorg en Principal Investigator in het Prinses Maxima Centrum voor Kinderoncologie in Utrecht.
Hoogleraar pediatrische psycho-oncologie, faculteit geneeskunde Universiteit van Utrecht.
Hoogleraar Psychosociale zorg voor het chronisch zieke kind aan de Faculteit der Geneeskunde van de Universiteit van Amsterdam (UvA).

 

Sinno Simons

Kinderarts-neonatoloog, Het Erasmus MC.
Oud-bestuurslid TULIPS

Sabine Fuchs

Kinderarts metabole ziekten in Het Wilhelmina Kinderziekenhuis, één van de initiatiefnemers achter het 'Better Care for the Rare'-project.
Oud-bestuurslid TULIPS

Lotte Haverman

Postdoc onderzoeker, Psycholoog / projectleider KLIK Emma Kinderziekenhuis/AMC.
Oud-bestuurslid TULIPS

Center Leaders

Samantha Gouw

s.c.gouw@amc.uva.nl

Anita Vreugdenhil

a.vreugdenhil@ah.unimaas.nl

Niek van der Aa

N.vanderAa@umcutrecht.nl

Gerben Ferwerda en Inge Ahout

j.ferwerda@cukz.umcn.nl, Inge.Ahout@radboudumc.nl

Emmeline Buddingh

e.p.buddingh@lumc.nl

Gerbrich van den Bosch

g.vandenbosch@erasmusmc.nl

Elisabeth Kooi

e.kooi@umcg.nl

Janine Stutterheim en Sasja Schepers

j.stutterheim@prinsesmaximacentrum.nl; s.a.schepers@prinsesmaximacentrum.nl

Blijf op de hoogte

Laat je email adres achter voor updates van TULIPS